recenze

Nastavená léčba u nejmenovaných klinik v KV kraji, nás u naší tehdy 11 leté nemocné fenky jorkšíra po několika měsících nepřesvědčila, že by se vyvíjela správným směrem. Po první návštěvě doktorky Müllerové, nám toto podezření bylo potvrzeno s okamžitou změnou předchozí nesmyslné medikace, která i přes špatnou prognózu a vážný stav způsobený chybně nastavenou dosavadní léčbou, dokázala život prodloužit o téměř půl roku, za což jsme velmi vděční. Škoda, že jsme sem nezavítali o pár měsíců dříve.
Dobrý den Tarynka je úplně v pohodě a to díky Vám, moc jste jí pomohli berušce naší. Jste suprový i to jednání, všechno. Popravdě jsem tohle jednání na veterině nezažila ještě. Ještě jednou moc děkujeme i Tarynka. Budeme jezdit už jenom k Vám. Hezký den přeji. Kristina.
Clif řezal špalky na kapačce.. ta noc nás nějak zmohla.. Děkujeme za skvělou péči Veterina Lenka Ostrov (Lenka Müllerová). Nejlepší veterinární péče!! Děkujeme ti za ní Leničko!
Ďakujeme za záchranu života yorkteriera 13 rokov, SINDY. MVDr.Lenka Mullerová je odbornik a naviac psíkovi sa venovala veľmi svedomito počas hospitalizacie na veterine. Ďakujeme Renata Hircikova a RNDr. Vlado Hricik CSc., Praha
Nejlepší paní doktorka, vždy nám moc pomohla. Velké děkujeme ♥♥♥
Má milá Leni, Micinka už papá, bumbá,čůrá (už ne na moji postel 😂) a kaká ❤ Děkuju, že jsi nám ji uzdravila a přeji krásný večer 🌺🥀🌷 Jsi naše zlatíčko ❤
Moc děkujeme všem, ale hlavně paní doktorce za ochotu pomoci a profesionální přístup u porodu naší fenečky.
Dobrý den, chci jen říct, že jsme se museli náhle stěhovat a tím pádem jsme museli změnit veterináře bohužel, protože by se nám ta cesta nevyplatila, vzhledem k tomu, že nemám ani auto, ani mi s tím nikdo nepomůže a jezdit busem je pro psa hodně stresující, což se například při očkování nehodí. Píšu to ze slušnosti, nevím, jak to chodí, aspoň se uvolní místo pro někoho jiného. Chci jen říct, že jako veterinářku Vás považuji stále za nejlepší, byli jsme u Vás rádi, líbí se mi Váš přátelský přístup vůči zvířatům, cit pro ně, je vidět, že práci opravdu děláte z lásky.. Vaše práce je pečlivá, nic neponecháte náhodě, zabýváte se každým detailem. Víc takových, jako jste Vy. Tak hodně štěstí a doufám, že se Vám i nadále bude v práci dařit. S Pozdravem Anna Víková
Moc děkujeme všem, ale hlavně paní doktorce za ochotu pomoci a profesionální přístup u porodu naší fenečky.
Ladynka, zrovna prodělává zánět žlázek, měla jsem si spojit její nevrlost s nějakým problémem, ale myslela jsem, že je to prostě jen stáří... druhý den na ATB se už její stav mnohem zlepšil je veselá hravá a konečně zase tvrdě spí☺️ ale ještě není konec ještě nás čeká operace bulek, tak snad až to těžší období bude za námi bude zase tak jak má byt ☺️ děkuji naší tetě doktorce Lence Müllerové za péči o moji smečku, ona je prostě skvělá doktorka ❤️
Náš Mikeš. Prodělal mrtvici, ale už je v pohodě, fit kocourek. Tímto děkuji tetě doktorce Lence Müllerové 🌹😊
Chtěla bych Vám poděkovat za snahu o záchranu kocourka. Ve středu v podvečer se mohu zastavit osobně a zaplatit účet. Nebo pošlete fakturu emailem ihned uhradím. Děkuji Petra Kozičková.
Opravdu velmi milý a profesionální kolektiv. Paní doktorka je člověk na svém místě. Nikdo rád nechodí k lékaři a to ani k tomu zvířecímu, tady to ovšem neplatí, jen svou přítomností a milým úsměvem vás dokáže uklidnit a cítíte se příjemně. Pro zvířátka udělá maximum. Rozhodně všem vřele doporučuji. A celému kolektivu posílám veliké díky.
Vždy budu Vaším dlužníkem, zachránila jste mi kus mého srdce! Díky Vám nás čeká ještě mnoho krásných a společných let, díky Vám jsme šťastný! ❤️ DĚKUJI DĚKUJI DĚKUJI !!! ❤️
Dobrý den..tak podávám zprávy. Ještě v sobotu jsme jeli směr Praha, Stodůlky. Tam si pesana nechali do neděle. Pejsek je relativně v pořádku, chodí ( až moc, venku ho i na vodítku musím krotit, je to nezmar ) a vůbec, celková péče a přístup se mi moc líbil, byl empatický, vstřícný. Za týden máme mít kontrolu u nějakého ortopeda, za tři týdny zas.. ještě nevím, asi zvolíme Mariánky, Praha je hodně z ruky. No důležité je, že je vše na dobré cestě. Ještě jednou i Vám děkuji, že jste přispěla svou ochotou a péčí.
Naše milá teto doktorko moc Ti za vše děkujeme. Lidé by neměli na zvířátkách nic zanedbat. Prdelky nám nemůžou říct jestli je něco bolí, nebo zda jim někde něco roste. To záleží jen na nás, jakou pozornost jim věnujeme. A vím, že u Tebe máme tu nej péči.
Dobrý den paní doktorko, chci vám i celému personálu ještě jednou poděkovat za Polynku, zatím papá, kadí, včera už byla i veselejší, už i nožičky poslouchají ještě jednou velký dík za Polynku. Hezký den Batistová.
Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat MVDr. Lence Müllerové za péči a několikáté vzkříšení naší fenky Charlie. Už je to babička, ale i přes to ještě dostala šanci. Děkujeme Leni.
Poděkování za císařský řez. Strašně moc děkujeme ❤❤❤ štěňátek je 8 a jsou přesně 4 holky a 4 kluci a maminka i přesto všechno se snaží starat, ještě jednou velké DĚKUJEME
Já bych tímto chtěla poděkovat MVDr. Lence Müllerové za chirurgický zákrok u mého psa. Já jsem člověk, pro kterého je pes jako člen rodiny a každé rozhodnutí pečlivě promýšlím. Když jsem zvažovala kastraci mého psa (je s PP ale není chovný a nejsem zastánce množení psů bez pp), probírala jsem toto i s mou veterinářkou paní Müllerovou. Ona osobně není zastánce bezhlavého kastrování, protože kastrace je velký zásah do zvířete a nese sebou i další rizika. Vysvětlila jsem jí, proč to chci udělat, jaký problém máme. Doporučila mi nejdřív vyzkoušet chemickou kastraci, která je vratná a já si mohu ověřit, zda kastrace změní psa pozitivně a ne negativně. Po roce užívání jsem zvažovala, zda psa držet na chemii nebo jít na chirurgický zákrok, kterého jsem se velmi bála. Po dohodě a zvážením všech pro a proti jsem se rozhodla pro zákrok. Paní doktorka mi vše vysvětlila, jak to bude probíhat, co mě a psa čeká a domluvil se termín. Celou dobu jsem přemýšlela, zda jsem udělala dobře, zda to nemám zrušit. Přišel den D. Pes je na mě extrémně fixovaný a tak jsem s ním chtěla zůstat do úplného uspání a být u něj při probouzení. Paní doktorka v pohodě snášela mé neustálé otázky i neustálé obavy, zda vše bude ok. Pak mi paní doktorka zavolala, že si mohu přijít, že je hotovo. Zůstala jsem tam do probuzení a psa si odvezla domů. I poté paní doktorka s ochotou snášela mé neustálé dotazy a obavy zda je všechno tak jak má být. To je to, co člověk potřebuje - psychickou oporu. Pes dostal i super sexy slušivé kalhotky, aby si ránu nevylizoval a předešlo se infekci, za což jsem také velmi ráda a nemusel nosit nepohodlný límec (o tom jak mu to slušelo se můžete přesvědčit z fotografií ) Pro někoho je kastrace normální jednoduchý zákrok a mé obavy a starosti směšné. Pro mě rozhodně ne. Každá operace a narkóza nese svá rizika a nikdo nikdy neví, co se stane. Proto pro mě bylo důležité být náležitě informována a pocit, že kdyby se cokoliv dělo, mohu se na ní obrátit a ona ochotně poradí. Proto jí patří mé velké díky, nejen za kvalitně odvedenou práci, ale i za podporu a oporu pro mě jako hystericky starostlivého majitele psa, pro kterého je pes víc než jen zvíře. Moc děkuji paní doktorce, ale i sestřičce Kátě, která se operace účastnila i přesto, že ji zrovna nebylo nejlépe a i celému kolektivu, který mě tam musí snášet.
Řekli jsme NE! Už tu proběhla tahle děkovačka? K MVDr. Müllerové přinesl majitel na euthanazii kocourka, kterému pes odkousnul ťapičku. Takový zákrok musí být finančně náročný a v dnešní době je malý zázrak už to, že kocourka odnesli k humánnímu uspání. A odnesli ho správně. Obrovské díky celému týmu Veterina Lenka Ostrov v čele s MVDr. Lenkou Müllerovou, jež rozhodla jinak a místo uspání kocourkovi zachránili život. Má už po amputaci a má i nový domov. Tohle je lidskost.
Velké poděkování za záchranu jejího života patří Mvdr. Lence Mullerové a Saše Jančové, která má Kačenku doma a denně o ni dále intenzivně pečuje. Kačenko, jsi úžasná hrdinka! S láskou jde všechno na světě
Leni, jeste touhle cestou Vam preji krasne a klidne Vanoce. Jak jsem Vam rikala, vazim si Vasi prace, odbornosti nerozumim, ale ukazala jste nam, ze jste odbornik na svem miste. Jak jste nam zachranila kocicku Piskotu, je neskutecne! Uplne nejbajecnejsi ale je kombinace odbornosti a lidskosti. Jak pristupujete k mym psum! Jak pomalu ale jiste zbavujete myho Solvika strachu z veterinaru! Tak to vypada, kdyz je prace konickem. DEKUJU!
Bez nadsázky jsme paní doktorce vděčni nejen za vstřícnost a milý přístup. Po mnohaměsíčním tápání "co lékař, to jiný názor" s opakujícím se abscesem v meziprstí se nás ujala MVDr. Lenka Müllerová. Provedla odběr a nasadila účinnou léčbu podle nejnovějších zahraničních poznatků. Pes byl brzy zcela v pořádku. Ať jde o průjem z dietní chyby nebo složitější případ, oceňuji v její ordinaci zejména profesionalitu, perfektní diagnostiku a rychlou účinnou pomoc. Pes se navíc do ordinace vždy těší a své milované tetě doktorce dokáže dát patřičně najevo svou náklonnost vahou svých 40kg. Děkujeme, jsme vděční pacienti.
Moc děkuji paní doktorce Lenka Müllerová a týmu Veterina Lenka Ostrov za velice, velice profesionální přístup k mým mazlíkům!!!!Moc moc moc děkuji, jsem nadšená! Nejste jen tak obyčejná paní veterinářka - jste prostě kouzelná teta!
Chodím k paní doktorce se svými holčičkami - 12ti letá Šarplaninka a 3 letá Pitbullka. Nikde jsem se nesetkala s lepším přístupem, zájmem a péčí, Pokud někdo stále neví komu svého mazlíčka svěřit tak naši tetu doktorku mohu jen doporučit
Skvělá "teta doktorka", kterou naši psi milují. Ať se děje cokoliv, vždy se nám dostane pomoci, pochopení a dobré rady. Psi se na veterinu těší a v čekárně jsou nedočkaví a nejradši by jiné psy předběhli. Skvělá kombinace lidského přístupu, profesionality, znalostí a dlouhé praxe. Nejlepší veterina, jakou jsme měli možnost vyzkoušet, jinam už ani náhodou. Jako naprostý luxus pak hodnotím možnost platit kartou a případně se poradit po FB, když nejde o nic akutního a také je velice příjemné, že pohotovostní telefon opravdu funguje a ne tak, jak je tomu u jiných veterin. Za péči děkujeme- Boreas Hardy Workaholic, Foibe Hardy Workaholic, Harm-Monie Czech Originál.
Dobrý den, posílám recenzi na paní doktorku a její ordinaci. Paní doktorka je milá, vstřícná, kdykoli ochotná pomoci. Její vztah ke zvířatům je bezkonkurenční. I když se občas v názorech lišíme, vždy najdeme společné řešení. Děkujeme se Sofi.
Děkuji paní doktorce za vyléčení naší ovčandy Barunky. Na rozdíl od některých jiných veterinářů, kteří léčili "od boku", přesně zjistila příčinu vleklých potíží a také je vyléčila. Ještě jednou, díky moc!
Na paní doktorku jsem "narazila" 5 minut před dvanáctou. Nebýt jí, naše číča by už nebyla mezi námi. Jsem jí moc vděčná za pomoc. Je trpělivá, na první pohled zvířata miluje a pomáhá i nad rámec běžně poskytovaných služeb. K jinému lékaři už chodit nebudem. Moc díky.
Profesionální a velmi laskavý přístup k našim domácím mazlíčkům, je vždy k dispozici, stačí zavolat, všední den nebo svátek, to je jedno. Opravdu doporučuji.
Objevila na první poslech závažnou srdeční vadu naší fenky a doporučila návštěvu specialisty.Velmi jí děkuji za zlepšení života našeho zvířátka a jsem jejím stálým zákazníkem.Všem její služby vřele doporučuji.
Velice dobrá doktorka,doporučuji,můj pejsek se zotavuje rychle a vše je jak paní doktorka řekla.Děkuji Ant.Pangrác, Abertamy.
Paní doktorce můžeme poděkovat za záchranu našeho 5ti měsíčního štěněte chodského psa, uštknutého zmijí. K události došlo o víkendu v pozdních odpl. hodinách v Jáchymově. Paní Müllerová byla víc než vstřícná, při našem příjezdu měla již v ordinaci vše připraveno. Po opravdu profesionálním ošetření byla ještě do pozdních nočních hodin na telefonu a ochotná k dalšímu zákroku. Nelze než paní doktorce ještě jednou poděkovat a doporučit její služby všem!!! Děkujeme, paní doktorko. Lobo + V. a J Viktorovi, Olomouc
Paní doktorka je velmi pečlivá a trpělivá, náš pes poprvé odcházel z ordinace bez stresu a v klidu. Děkujeme.
Paní doktorka nám velmi pomohla,její přístup je naprosto profesionální a ohleduplný, naše zvířátka ji mají moc ráda a my víme na koho se s naprostou důvěrou obrátit. Moc děkujeme paní doktorko, jste skvělá.
Paní Doktorka je odborník na svém místě. Já velmi oceňuji nezneužívání léků, kde nejsou antibiotika nutná neužívá jich zbytečně. Vždy ví co léčí a čím, aby zvířátko bylo v co nejkratším čase zdrávo a fit. Vřele doporučuji všem. Výborný zvěrolékař, ochotná, příjemná, odborník.
Včera jsem dala fence první léky, účinek se dostavil hned, fenka je daleko klidnější, drbací záchvaty ustaly. Granule slaví úspěch 🙂 Moc Vám děkuji za skvělou péči
Vážená paní MVDR. Václava Molcarová Vážená paní MVDR.Lenka Müllerová Vážené dámy, chtěl bych vám touto cestou poděkovat za ošetření našeho Maltezáčka, kterého srazilo auto 8.5. u nás v Královském Poříčí. Poprvé po dvou letech utekl a hned má takový děsný zážitek
Děkujeme paní doktorce za profesionální přístup a perfektně provedený císařský řez naší feny.Velice příjemná usměvavá a skormná lékařka.Pozdravuje i Asta-kastrace!Velké dík!
Byl jsem s osetrenim psa spokojen a navstivil jsem vas na zaklade doporuceni lidi z meho okoli a nelituji.Jste moc hodny clovek to jsem citil z vaseho pristupu k zvireti.
Mám tři psy a dovolím si tvrdit,že máme tu nejlepší péči,jaké se nám může dostat.Psy chovám přes dvacet let,takže jsem prošla mnoha veterinárními ordinacemi.Zodpovědně říkám,že takovým přístupem jsem se doopravdy nesetkala.Mám nemocnou,špatně chodící fenu.Než jsem se dozvěděla o paní doktorce,byla jsem u několika veterinářů.Všichni to vyřešili léky proti bolesti,ale nikdo nepátral o příčině potíží. Až konečně paní doktorka....rozebrala fenku do poslední buňky,aby jí případná léčba neublížila na jiných orgánech.Naordinovala léky,specální granule, doplňky a fenka je v pohodě.Udělala pro nás všechno,co bylo v jejích silách a možnostech a já jsem jí za to moc vděčná.Doporučila jsem jí celé mé rodině i známým a doporučuji samozřejmě dál.Budeme za ní jezdit ikdyby měla ordinaci v Praze.Moc jí držím palce,ať se jí daří podle jejích představ a ať má kolem sebe jen samé dobré lidi!!!!
Moc děkuji ,paní doktorka byla strašně hodná a ochotná a moc naší kočičce pomohla,rádi ji budeme navštěvovat.
Paní doktorka je moc milá, je vidět že má zvířata ráda,oceňuji pěknou ordinaci i čekárnu, Určitě přijdeme znovu.
Dobrý den paní doktorko, chtěla bych Vám poděkovat za záchranu našeho pejska Megi,Váš přístup a Vše co jste pro nás udělala!.Každému Vás budu doporučovat !!!Už jsme u Vás byli i s naším Ričínkem ,maximální spokojenost !
Paní Doktorka je odborník na svém místě. Já velmi oceňuji nezneužívání léků, kde nejsou antibiotika nutná - neužívá jich zbytečně. Vždy ví ,co léčí a čím, aby zvířátko bylo v co nejkratším čase zdrávo a fit. Vřele doporučuji všem. Výborný zvěrolékař, ochotná, příjemná, odborník.
Děkuji vám moc za včerejší ochotu, i když vim, že se nedalo už nic dělat s kocourkem, ale ještě jednou děkuji, jste zlatá.
Právě jsme přišli od paní doktorky a musím říct, že je velmi milá a příjemná. Moc děkujeme za naši Annie, určitě k Vám budeme chodit i nadále 🙂
Chtěla bych paní doktorku vřele doporučit všem majitelům zvířátek. Je velice vstřícná a ochotná kdykoliv pomoci ať se jedná o pejska, kočičku či třeba morče. Navíc je velice profesní a svoji práci vykonává s velikou pečlivostí a s milým přístupem k páníčkům, ale hlavně k našim miláčkům.Poprvé jsem se s ní setkala, když jsem měla dost nemocného pejska, který bohužel již není mezi živými, ale hodně mu pomohla a prodloužila jeho život tak, že i přes svoji nemoc ho měl celkem kvalitní a bez jakýchkoliv omezení.Nyní k ní chodím se svým novým pejskem a jsme s paní doktorkou moc spokojeni.
Tímto chci moc moc poděkovat za Váš úžasný přístup k mojí Jůlince i ke mě samotné.Jsem ráda,že i v dnešní uspěchané době se najde človíček se srdcem na dlani.Prosím poděkujte za mě i vaší kamarádce,která mě vezla.Děkuji moc za všechno. Přeji krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hlavně zdravíčko pro Vás i zvířecí pacienty :O)
Dobrý den paní doktorko, ještě jednou velmi děkujeme za snahu zachránit naši fenku Báru.S takovým profesním a lidským přístupem jsme se předtím ještě nesetkali. Přejeme mnoho spokojených klientů, těch 4- i 2nohých.
S prohlídkou a vakcinací mého psa jsem byl velmi spokojen, přístup paní veterinářky byl zodpovědný a na mé otázky odpovídala detailně a vstřícně. Pro svého psa chci to nejlepší a to ho se mi tu také dostalo.
Paní doktorka nám velmi pomohla jako profík a i po stránce psychické.Pomáhá lidem a jejich zvířatům nejen jako lékař (výborný) ale i jako inspektorka na ochranu zvířat proti týrání..Moc si jí vážíme jako ženy, lékařky i maminky její malé krásné dcerky.
Paní doktorka je velice pedantní a pečlivá a náš pes poprvé za život nechtěl opustit ambulanci u veterinárního lékaře,co hovoří za vše.
Moje spokojené klientky "Veteriny Lenka" 🙂 Vřele doporučuji já i holky Easy a Fíbí 🙂 Děkujeme...
Velice dobrá doktorka, doporučuji, můj pejsek se zotavuje rychle a vše je jak paní doktorka řekla.Děkuji
Velice děkuji paní doktorce, která dala do kupy oči mému koni a jeho stájovému kamarádovi.
Navštívila jsem v neděli ordinaci paní doktorky Mullerove a mužu velice doporučit.velice příjemne prostředí,paní doktorka moc šikovná a milá...mohu vřele doporučit těm co mají nějaké zvířátko...:))))
Znate naši p,doktorku zviřatkovou Lenku?Nemusite se ji bát uz po druhé mě operovala prsní žlázy a běham jak čamrda, Jestli nevite, kde ordinuje v Ostrove na Starem meste- bývalá pošta. Moji paničkove tímto děkuji za prodlouženi mého života a šikovné ručičky p.doktorky ♥
S mojí fenkou Crazy jsme akutně potřebovaly veterinární pomoc, jelikož jsi strhla spodní ret. Na internetu sem vyhledala paní Lenku Mullerovou a jely jsme za ní do Ostrova. K mému překvapení byla čekárna prázdná, a z každého rohu na nás vykukovaly obrázky pejsků a různé pamlsky pro psí marody. To mi přišlo moc pěkné. Paní veterinářka se nám okamžitě začala věnovat, a Crazynku připravila na šití. Celou dobu si semnou povídala a říkala mi co jí dělá a co a jak bude sešívat. Tak sem byla hned klidnější, když sem věděla co a jak, Crazy usnula a já sem se šla projít. Když sem se vrátila, Crazy vypadala docela spokojeně. Ležela u paní Lenky a ona si s ní povídala. To bylo taky pro mne příjemné. Po operaci mi taky vysvětlila a názorně načrtla jak ta plastika probíhala. Byla sem nadevše spokojená jak s prací paní Lenky, protože na Crazynce nebyla už zase jediná známka vady na kráse a mě se strašně ulevilo. Spokojená sem byla i s velice krásnou cenou. Za dva dny si Crazy steh roztrhla a zase jsme šli na veterinu. Bylo to pozdě večer a já děkuji paní Lence, že tam pro nás byla. Dala tu pohromu zase do pořádku a pak jsme už jen docházely na injekce s antibiotikem. Dostaly jsme spoustu dobrot pro mojí malou Crazy a já sem byla prostě se vším spokojená a vytknout nemám vůbec co.Děkujeme 🙂
Paní doktorka je velice milá, ochotná a starostlivá. Momentálně jsme řešili u naší štěněcí fenečky otravu kyanidem (z pecek špendlíku žlutého). Nebyla u paní doktorky zaregistrována a i přes to na nás paní doktorka počkala, hned začala léčbu a starala se mimo pracovní dobu přes zprávy. Stále jsme byly v kontaktu, péče i léčba skvělá a momentálně máme doma šťastnou štěněcí slečnu. To samé mohu říct o naší druhé fenečce ve chvíli, kdy měla průjmy. Paní doktorka hned udělala stěry, vyšetření a po zjištění klostrídií zahájila léčbu a během 10 dnů jsme doma měli zdravou holčičku. Obě holčičky máme již registrované u paní dr a jsme velice spokojeni s přístupem a péčí.
Touto cestou moc děkuji paní doktorce a celému jejímu týmu za perfektní péči! Všem tuto paní doktorku doporučuji! Naším miláčkům ( pejsek a kočka) se plně věnovala i mimo svoji ordinační dobu. Před kastrací provedla podrobné vyšetření, kočička musela být nejprve léčena, poté mohla operací zdárně projít. ( V jiné ordinaci nám pouze řekli, abychom zvíře přinesli a budou rovnou operovat) . Paní doktorka je opravdu profík, věděla si rady i s naším pejskem. Zvířátka se jí nebojí, je vidět, že má svoje svěřence ráda, pracuje také srdcem. DĚKUJEME!